O socjolekcie studentów – zapraszamy na spotkanie

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Twardych Jerów, które odbędzie się 18 listopada o godz. 18.00 w kawiarni Costa przy ul. Krakowskie Przedmieście 8 (obok kampusu głównego UW). Tym razem w miłej atmosferze przyprawionej nutką kawy porozmawiamy o socjolekcie studentów. Temat dobraliśmy nieprzypadkowo – Diachroniczne Koło Naukowe „Twarde Jery” rozpocznie wkrótce prace nad słownikiem języka studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Przyłącz się do nas i zostań jednym z redaktorów ciekawej publikacji!