Zapraszamy do udziału w IV edycji Turnieju Staropolskiego

Drodzy Studenci Wydziału Polonistyki, zwłaszcza ci, którzy w lutym 2015 roku staną twarzą w twarz z egzaminem z gramatyki historycznej języka polskiego:

14 stycznia będą mieli Państwo niepowtarzalną okazję, aby sprawdzić swoją wiedzę z GHJP, a przede wszystkim powalczyć o zwolnienie z egzaminu!

Zapraszamy Was do udziału w IV edycji TURNIEJU STAROPOLSKIEGO, który odbędzie się 14 stycznia w sali konferencyjnej w budynku Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego na małym dziedzińcu.

Do 31 grudnia 2014 czekamy na zgłoszenia pięcioosobowych drużyn. Maile z nazwą drużyny i nazwiskami członków prosimy o wysyłanie na adres: twardejery.kn@uw.edu.pl. Zachęcamy do przygotowania odpowiedniego ubioru, aby duch staropolski sprzyjał zabawie i przyciągał powodzenie dla Państwa drużyny.